Створення сайтів та розробка веб-додатків

Наша команда вже понад 10 років займається створенням сайтів будь-якого рівня складності. Насамперед, ми спеціалізуємося на розробці технічно складних сайтів та веб-додатків. Це пов'язано з тим, що наша команда переважно складається з програмістів та інших технічних фахівців.

Штат більшості веб-студій загалом складається з дизайнерів, маркетологів, копірайтерів, контент-менеджерів тощо. Такі веб-студії взагалі можуть не тримати в штаті технічних фахівців, залучаючи сторонніх розробників під конкретні проекти. У зв'язку з цим подібні веб-студії спеціалізуються на візуально та/або контентно складних, але технічно простих проектах.

Все це не означає, що ми не робимо прості сайти-візитки та ін. Це означає, що ми віддаємо перевагу складним цікавим проектам і завжди готові до довготривалої, плідної, взаємовигідної співпраці.

Що ми вмієм та використовуємо:
 • Backend: PHP (Laravel, Symfony и пр.), MySQL, Postgres, MongoDB
 • Frontend: HTML, CSS, JavaScript (jQuery), React (Next.js)
 • Налаштування та адміністрування Linux серверів
 • Копірайтинг, контент-менеджмент
Що у нас можна замовити:
 • Односторінковий сайт (Landing-page)
 • Корпоративний сайт
 • Інтернет-магазин
 • Будь-який проект різного рівня складності

Підтримка та розвиток існуючих проектів

Ви вже маєте готовий сайт? Ви хочете його розвивати, але при цьому не хочете чи не можете звернутись до людей, які його розробляли? У нас для вас дві новини: погана та хороша.

Погана новина в тому, що звертаючись до якогось розробника зі своїм вже готовим проектом, вам, з високою ймовірністю, запропонують перенести проект на той движок, який використовує цей розробник як основу для всіх своїх проектів. І тоді вам доведеться повторно заплатити за створення «з нуля» того, що ви вже маєте, і після цього, за окремі гроші, почнеться необхідний вам розвиток проекту.

Чому так відбувається? В основі будь-якого більш-менш технічно складного проекту лежить движок (CMS). Це одночасно ядро, навколо якого будується проект, та інструмент, що дозволяє розробникам швидко та просто цей проект розвивати. Розробники витрачають багато часу на освоєння одного з безлічі існуючих движків (або взагалі пишуть свій), а потім використовують його як основу своїх проектів. Коли ви звертаєтеся до розробника зі своїм готовим проектом, створеним на незрозумілому для нього движку, розробник стає перед вибором: або витратити невизначену кількість часу (який йому ніхто не оплатить) на вивчення движку вашого проекту, або умовити вас перенести проект на зрозумілий йому движок.

Хороша новина в тому, що у нас є фахівці з великим досвідом роботи з різними движками, готові розібратися у вашому проекті, підтримувати його та розвивати.

Аудит проектів на будь-якому етапі розробки

Бувають ситуації, коли замовник наймає розробника на великий та довгостроковий проект. Вони складають Технічне Завдання та Договір, у яких обговорюють обсяг, терміни та вартість розробки. Минає час. Менеджер студії-розробника постійно здає текстові звіти з великою кількістю незрозумілих розумних слів і щомісяця вимагає оплати. При цьому не показує нічого нового, на що можна було б подивитися чи торкнутися. Хоча до цього моменту вже хоч щось має бути готовим.

Загалом, якщо у вас закралися підозри в недостатній компетентності розробників, до яких ви звернулися, ми готові провести аудит проекту на будь-якій стадії розробки. Аудит проходить у два етапи.

По-перше, після нашого ознайомлення з проектом, ви отримаєте зведену таблицю, де будуть вказані терміни та вартість створення проекту нами та ще кількома українськими студіями різного калібру, з якими ми співпрацюємо.

По-друге, ми надамо нашого спеціаліста, який готовий підписати NDA (угоду про нерозголошення) та інші необхідні документи. Йому буде надано доступ до коду проекту. Після закінчення аудиту ви отримаєте на руки повний аналіз проекту.

Послуги підрядника

Це спеціальна послуга для веб-студій, які в штаті не мають своїх технічних фахівців. Ми знаємо, що ви часто звертаєтеся до фрілансерів-одинаків, бо так дешевше. Ще ми знаємо, що це великі ризики, тому що фрілансери-одинаки можуть раптово зникнути і не повернутися. І статися це може на будь-якому етапі розробки. Особливо якщо йдеться про розробку великого та технічно складного проекту. Це може витікати з трьох причин: фрілансер переоцінив свої можливості і зрозумів, що не тягне проект; фрілансер недооцінив масштаби роботи та назвав надто маленьку суму; або він просто мудак. У будь-якому випадку ви залишаєтеся без ключового розробника в той момент, коли найбільше від нього залежите.

Вартість наших послуг трохи дорожча, ніж у фрілансера-одинака, але водночас з нами працювати простіше та надійніше. З нами, як мінімум, можна укласти договір. До того ж ми надаємо повний спектр послуг зі створення сайтів, що позбавляє вас необхідності пошуку кількох фрілансерів та організації їх спільної роботи (конфлікт Backend-Frontend).

Наші останні проекти

ZARGA. Інтернет-магазин жіночого одягу

Стандартний інтернет-магазин з усім необхідним функціоналом:

 • управління товарами та замовленнями;
 • склад-облік;
 • формування звітних документів, актів, рахунків;
 • інтеграція з платіжними системами та службами доставки;
 • автоматичне оброблення прайс-листів постачальників;
 • модуль роботи зі сканером штрих-кодів;
 • автоматична система розсилки: пошта, SMS, Viber, Telegram;
 • інші корисні інструменти.
PsyMag. Психологічний онлайн-журнал

Це великий проект, що складається із трьох частин:

 1. Інформаційний портал зі складною системою керування. Наприклад, панеллю редактора, де він може керувати видачею та взаємодіяти з авторами. Розділ авторів, де вони можуть додавати статті. Загальний чат. Інші корисні інструменти для роботи інформаційного порталу.
 2. Розділ з психологічними тестами. Система уніфікована та може працювати практично з будь-яким стимульним матеріалом.
 3. Система проведення психологічних досліджень із подальшим формуванням вибірок даних, розрахунком всіх статистик (описові статистики, кореляція Пірсона, Т-критерій Стьюдента) та створенням графіків.

Проект створювався як майданчик для об'єднання практиків, теоретиків і людей, що просто цікавляться психологією.

iWishYou. Вітальний портал

Це приклад проекту, в якому наша команда виступала технічним підрядником та консультантом. Весь візуал було створено іншою студією, а нами було реалізовано всю технічну частину. Особливо хочемо звернути увагу на онлайн-конструктор листівок. У ньому користувачі можуть змінити текст листівки, вибрати аудіовізуальний ефект і відправити посилання на це «неподобство» своїм родичам, друзям і знайомим.

NG24. Агрегатор новин

Проект-експеримент. Система обходить вказані новинні портали та парсить їх новини. Після цього, на підставі морфологічного аналізу та складного алгоритму, система визначає однакові новини, виставляє їм рейтинг популярності та проводить інші маніпуляції. На підставі розрахованих даних система формує стрічку новин, публікує на сайті і на сторінці в Facebook. Після початкової установки система працює повністю в автономному режимі.

Monte Carlo Munchkins Club

Сайт дитячого садка у Монте-Карло. Проект має дві основні фішки:

 1. Після початкового завантаження всі подальші переходи між сторінками сайту відбуваються миттєво, з гарною анімацією переходу.
 2. Розділ занять. Він складається із коротких анімованих замальовок на тему кожного заняття. Всі вони були створені засобами CSS+JavaScript та оптимізовані. Завдяки цьому їхня вага, у порівнянні з відео, стала в сотні разів меншою, і сайт стабільно працює навіть при слабкому інтернеті.